slide1 Na Polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego położone są dwie duże i piękne wyspy. Jedna z nich to wyspa Wolin, druga to wyspa Uznam. Na wyspie Wolin położone są dwa piękne nadmorskie kurorty naszego kraju: Międzyzdroje oraz Świnoujście.
slide2 Część Świnoujścia położona jest także na wyspie Uznam. Największą atrakcją Świnoujścia jest bez wątpienia długa na 10 km plaża. Z innych atrakcji Świnoujścia wypada wymienić nadmorską promenadę oraz rejsy statkami białej floty po Morzu Bałtyckim. Ze Świnoujścia kursują także promy do Szwecji.
slide3 Wielu turystów wykorzystuje pobyt w Świnoujściu do odwiedzenia miejscowości letniskowych położonych już po drugiej stronie granicy. Wyspa Wolin przyciąga turystów znajduje się na niej Woliński Park Narodowy. Na wyspie gnieździ się wiele gatunków ptaków, w tym rzadko spotykany orzeł morski.

Linowy prom w miejscowości Wierzba

Date 11 sep 2018

Z racji tego, że na Mazurach odnajdziemy dużo wody, możemy się spodziewać, że będziemy mogli zachwycać się tam promem. Wiele osób może stwierdzić, że to nie jest żadna atrakcja, jednak niektórzy mogą się na takim promie świetnie bawić. Prom odnajdziemy w mazurskiej miejscowości o wdzięcznej nazwie: Wierzba. Jest to miejscowość, którą odnajdziemy nieopodal Mikołajek. Należy pamiętać, że takich promów nie jest w Polsce wiele, a na Mazurach jest to jedyny jeszcze działający. Możemy tym promem przepłynąć się, jeżeli będziemy w pobliżu jeziora Bełdany. Jeżeli nie chcemy nadrabiać drogi, a zarazem dobrze się bawić, jest to jedyny sposób. Prom skraca drogę osobom które podróżują z Mikołajek do popielna bądź wybrali się w podróż z Mikołajek do Niedźwiedziego Rogu. Promem możemy pokonać drogę między godziną 11:00 a 17:40. Płynie jeszcze z Mikołajek o 17:50. Prom ten pokonuje odległość niecałych 400 metrów. Nie jest to długa droga, dlatego podróż trwa jedynie dziesięć minut. Oczywiści przepłynięcie promem jest odpłatne. Koszt dla jednej osoby wynosi 3 złote. Z pewnością będzie to świetna zabawa dla dzieci, które mogą w przyszłości nie mieć okazji, aby skorzystać z tego typu rozwiązania. A i dorośli na pewno będą dobrze się bawić przez te 10 minut. Zachęcamy do podróży promem, będzie to z pewnością niezapomniana przygoda.

GRECJA PIĘKNA ZATOKA

Date on 29 aug 2016

Page 1 of 2 1

Galeria

pix pix pix pix pix pix

Biuro nasze

Prowadzimy wycieczki po całej europie.

    -koszt wycieczki
    -jakie kraje
    -przewodnicy

Kontakt

Adres: Częstochowa ul.3maja 12/5a
E-mail: biuro@polska24-trip.com.pl